0 800 500 22 50
Головна » 2017 » Октябрь » 7 » Вітаємо переможців!!!!!
19:00
Вітаємо переможців!!!!!

05.10.2017 року відбулися фінальні змагання у відкритому турнірі з футболу на приз «Кубок Мера» 2017 року.
Учні нашої школи, пройшовши відбіркові турніри, стали переможцями фінальних змагань у двох вікових групах, обігравши КЗО Солонянське НВО «Солонянська середня загальноосвітня школа№1 І-ІІІ ступенів - Центр позашкільної освіти» (опорний заклад) , Башмачанську СШ, відокремлений підрозділ Надіївську філію І-ІІ ступенів КЗО «Солонянське НВО», Аполонівську НСШ, Широчанську НСШ.
Середню вікову групу представляли учні 7 – 9 класів, а саме: Кавецький М., Терновий М., Кулик О., Чендей В., Кузнецов І., Мотринець М., Тімченко С., Гагавчук І., Федосов Б., Дубнюк А., Риков С.
Переможцями молодшої вікової групи стала команда учнів 5 – 6 класів – Яременко М., Лященко О., Грицан А., Загоровець О., Коляда А., Єременко В., Васюк Д., Васюк О., Алексенко А.
Юні спортсмени отримали масу задоволення від спілкування та захоплюючої гри. А ми пишаємося майстерною грою наших футболістів та вітаємо команди і їх тренерів - вчителів фізичної культури з ПЕРЕМОГОЮ !